Budowa i modernizacja sieci podziemnych metodami tradycyjnymi

Przedsiębiorstwo Usługowe EKOKAN Sp. z o.o. proponuje Państwu usługi w zakresie budowy i modernizacji sieci i instalacji technologicznych, gazowych, ciepłowniczych, wodociągowych i kanalizacyjnych.
Urządzenia w połączeniu ze stosowanymi przez nas technologiami pozwalają na użycie, w zależności od potrzeb, różnorodnych materiałów, takich jak: PE, PVC, polipropylen, stal, żeliwo, rury preizolowane do c.o.
Firma posiada własne zaplecze sprzętowe: koparki, ładowarki, spycharki, zagęszczarki, równiarki, walce drogowe, wywrotki, ciągniki siodłowe, samochody dostawcze i osobowo-dostawcze, nowoczesne spawarki, extrudery, pompowy agregat igłofiltrowy, siłowniki, zespoły i agregaty prądotwórcze, urządzenie do renowacji rurociągów podziemnych.
Wykonujemy przejścia podziemne w zakresie średnic DN 100 do DN 2000, według własnej, sprawdzonej technologii, pod drogami, torami, estakadami i budynkami bez konieczności rozbiórki infrastruktury powierzchniowej. Pozwala to ograniczyć czas wykonania i zapobiega zniszczeniom nawierzchni i obiektów naziemnych.
Prowadzimy również badania techniczne przewodów kanalizacyjnych, wodnych i gazowych począwszy od średnicy DN 100, utrwalając obraz za pomocą kamery na nośniku video. Dzięki temu możemy wykryć uszkodzenia w postaci pęknięć, niewłaściwych połączeń, wycieków, zanieczyszczeń, zapadnięć a także przeprowadzić inspekcję kontrolną po renowacji.
Czyścimy przewody wodociągowe i kanalizacyjne w zakresie średnic DN 100 do DN 2000, posługując się własnymi, sprawdzonymi technologiami, z użyciem wysokociśnieniowego sprzętu.
P.U. EKOKAN posiada wysoko kwalifikowaną i doświadczoną kadrę inżynieryjno – techniczną, znakomicie wyszkolonych operatorów sprzętu i spawaczy.